fbpx

Remont Zamknięte

W sezonie zimowym Pensjonacik nieczynny

Chcesz zarezerwować nocleg w sezonie wiosna-lato

Zadzwoń 883 566 681

Czekamy na twój telefon

Remont Zamknięte

W sezonie zimowym Pensjonacik nieczynny

Chcesz zarezerwować nocleg w sezonie wiosna-lato

Zadzwoń 883 566 681

Czekamy na twój telefon

Wyżyna Krakowsko-Częstochowska, zwana również Jurą, należy do najpiękniejszych zakątków Polski. Ciągnie się wąskim pasem 20 - 40 km między Częstochową i Wieluniem na północy a Krakowem na południu, niepowtarzalnym pięknie Wyżyny decyduje zróżnicowany krajobraz ze skalistymi wzgórzami, ostańcami, jaskiniami, malowniczymi wąwozami i bogatą roślinnością. Ten piękny krajobraz ma jeszcze jeden charakterystyczny element - ruiny średniowiecznych zamków warownych, stanowiących wówczas linię obronną państwa polskiego. Wzdłuż linii zamków wytyczono Szlak Orlich Gniazd (kolor czerwony), łączący zabytki architektury z najpiękniejszymi fragmentami krajobrazu i przyrody tego terenu.
Szlak ten, długości 164 km, rozpoczyna się w Częstochowie (Stary Rynek) a kończy w Krakowie. Początkowo wytyczono trasę pieszą, w latach późniejszych również trasy: rowerową i konną.

Pensjonacik Ogrody znajduje się 6,5 km od Częstochowy w cichej, małej wiosce niedaleko lasu. Dysponujemy pokojami 2, 3 i 4-osobowymi z łazienkami. Dostęp do wireless Wi-Fi jest bezpłatny. W każdym pokoju jest telewizor z Polsat lub TV naziemną. Mamy również w ofercie wynajmu domki drewniane całoroczne (dwa pokoje, łazienka i taras). W zależności od wybranego pokoju znajdują się łóżka pojedyncze lub podwójne. W pokojach jest pościel i ręczniki.
Na domowe śniadania w formie bufetu zapraszamy w dużej jadalni w cenie 23 zł od osoby dorosłej i w cenie 12 zł dla dzieci do lat 6. Obiady można zamówić w formie cateringu z naszej Restauracji Indyjskie Curry w Częstochowie. Niektóre pokoje mają też dostęp do aneksu kuchennego i tam można samemu przyrządzić jedzenie. Pensjonacik Ogrody otoczony jest dużym ogrodem, w którym można pospacerować, urządzić ognisko lub grilla. Mamy również Plac zabaw dla dzieci. Zapraszamy do rezerwacji osoby ceniące spokój i wypoczynek. Cisza nocna obowiązuje od godz. 23:00 do 07:00 rano.

This article deliberately archived as an example.

As with previous releases, Joomla! provides a unified and easy-to-use framework for delivering content for Web sites of all kinds. To support the changing nature of the Internet and emerging Web technologies, Joomla! required substantial restructuring of its core functionality and we also used this effort to simplify many challenges within the current user interface. Joomla! 1.5 has many new features.

In Joomla! 1.5, you''ll notice:

  • Substantially improved usability, manageability, and scalability far beyond the original Mambo foundations
  • Expanded accessibility to support internationalisation, double-byte characters and right-to-left support for Arabic, Farsi, and Hebrew languages among others
  • Extended integration of external applications through Web services
  • Enhanced content delivery, template and presentation capabilities to support accessibility standards and content delivery to any destination
  • A more sustainable and flexible framework for Component and Extension developers
  • Backward compatibility with previous releases of Components, Templates, Modules, and other Extensions

Remont Zamknięte

W sezonie zimowym Pensjonacik nieczynny

Chcesz zarezerwować nocleg w sezonie wiosna-lato

Zadzwoń 883 566 681

Czekamy na twój telefon

all4web