Address:

Pensjonacik Ogrody
Pierzchno 56 D
42-130 Pierzchno / Czestochowa 

Email -

Telefon (+48 ) 501 27 21 21


Zakwaterowanie: od 13:00 do 23:00
Wykwaterowanie : od 06:00 do 11:00

  

Bank 

Bank Spółdzielczy w Kłobucku

73 8248 0002 3001 0026 0550 0001

Dane do Banku: Alicja Kokot Gospodarstwo Agroturystyczne , Pierzchno 56 D, 42-130 Wręczyca Wielka

Akceptujemy Karty Kredytowe:


Bezpieczeństwo i Parking
Cały teren posesji jest ogrodzony i zamykany na noc. Obiekt jest monitorowany przez firme ochroniarska Net Service. Są założone alarmy i mamy piloty anty napadowe. Dodatkowo na noc sa spuszczane psy. Bezpieczeństo nas i naszego samochodu jest bardzo żeby porządnie sie wyspać. Za parking nie pobieramy dodatkowych opłat.

Jak dojechać?
Dojazd do Pensjonatu jest bardzo łatwy. Dojeżdżając od strony Warszawy, Łodzi czy Katowic trzeba kierować się na kierunek Wieluń, o czym informują zielone tablice informacyjne przy drodze.
Z głównej drogi za miejscowością Lgota trzeba skręcić w lewo, o czym informują odblaskowe szyldy Pensjonatu Świat Ogrodów.

Jak zapłacić?
Przy wcześniejszych rezerwacjach należy przesłać 20 % należności za rezerwowany pobyt na konto bankowe naszego gospodarstwa jednak nie mniej niż 100 zł. Numery konta podane wyżej.
Akceptujemy karty płatnicze takie jak : Visa, Visa elektron, Master Card i wiele innych obsługiwanych przez czytnik kart Polcard.
Za usługi, na życzenie Panstwa, wystawiamy Faktury Vat. Vat na usługi agroturystyczne wynoci 8 % (PKWiU - podst. prawna 01.41.11)

Jak zarezerwować?


Sposób 1

Rezerwacje telefonicznie i mailowo. Przy rezerwacji trzeba podać datę przyjazdu, długość pobytu, nazwisko i imię, numer telefonu kontaktowego i określić dokładnie jaki pokój ma być zarezerwowany.
Przy wcześniejszych rezerwacjach należy przesłać 50 % należności,ale nie mniej niż 100 zł za rezerwowany pobyt na konto bankowe naszego Gospodarstwa. 

Bank Spółdzielczy w Kłobucku

Kokot Alicja Gospodarstwo Rolno- Agroturystyczne 'OGRODY'
Pierzchno 56d
42-130 Wręczyca Wielka
nr konta bankowego: 73 8248 0002 3001 0026 0550 0001

 

 

Online reservation system

 

Sposób 2 
Rezerwacje Online poprzez system rezerwacyjny zamieszczony na stronie


1. Klient otrzymuje możliwość wyboru oferowanych Pakietów oraz standardowych noclegów, które to przedstawione są w panelu rezerwacyjnym.
2. Po zapoznaniu się z zawartością i ceną Pakietu Klient może wybrać termin wybranego pokoju i opcje dodatkowe lub pakietu pobytowego.
3. Po wyborze Oferty Klient przechodzi do kolejnego kroku - formularza, w którym wypełnia swoje dane osobowe oraz swoje uwagi dotyczące rezerwacji.
4. Po uzupełnieniu danych Klient może dokonać wpłaty zaliczki poprzez na jeden z wybranych sposobów:

* kartą kredytową (Visa, Mastercard, Eurocard, JCB, Diners Club, Polcard)
* Płatności elektronicznym przelewem bankowym (mTransfer, Płacę z Inteligo, MultiTransfer, Przelew24)
* standardowym przelewem bankowym

(*Transakcje kartą kredytową i e-przelewem są realizowane za
pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay.*)

4a. Przy wybraniu jednej z pierwszych dwóch opcji Klient przekierowany na stronę umożliwiającą wpłatę Zaliczki poprzez System Obsługi płatności Dotpay. Autoryzacja danych następuje przez połączenie się z systemem Dotpay za pomocą szyfrowanego 128 bitowego protokołu. Po przyjęciu wpłaty przez System Dotpay Klient zostaje automatycznie powiadomiony emailem o potwierdzeniu wpłaty i dokonaniu rezerwacji - E-mail zawierał będzie: dane klienta, nazwę Pensjonaciku, opis oferty, całkowitą cenę pobytu, wpłaconą zaliczkę oraz kwotę do dopłaty w hotelu. Pozostałą kwotę za zakupiony pobyt Klient wpłaca w Pensjonaciku. Jako podstawę wpłaty zaliczki oraz rozliczenie pozostałej kwoty należy przedstawić w recepcji e-mail Potwierdzający Rezerwację.

4b. W przypadku wyboru przez Klienta trzeciej opcji ( zapłać przelewem bankowym) - Klient otrzymuje emailem potwierdzenie Rezerwacji Wstępnej, która będzie Potwierdzona PO wpłacie zaliczki, którą to można wpłacić standardowym przelewem bankowym lub systemem online. Rezerwacja utrzymana jest jako Wstępna przez 48 godzin od momentu dokonania rezerwacji i może być anulowana jeśli w tym czasie nie wpłynie zaliczka. Po wpłacie zaliczki Klient otrzyma emaila potwierdzającego rezerwację, który należy przedstawić w recepcji Pensjonaciku celem pełnego rozliczenia.

II. Opłaty oraz Anulacja Rezerwacji

1. Klient wpłaca wyliczoną Zaliczkę w jeden z dostępnych w systemie trzech sposobów, pozostałą część dopłaca po przyjeździe do Pensjonaciku Ogrody.
2. Klient nie ponosi żadnych kosztów wynikających z wykonania transakcji Rezerwacji.
5. W przypadku Anulacji Rezerwacji, która nastąpi najpóźniej na 10 dni przed datą rozpoczęcia pobytu Anulacja jest bezpłatna. Pensjonacik zobowiązany jest w terminie 21 dni do zwrotu pełnej kwoty zaliczki.
4. W przypadku Anulacji Rezerwacji poniżej 10 dni przed datą przyjazdu zaliczka pozostaje w Pensjonaciku. Anulacje w takim terminie wiążą się z utratą pełnej kwoty wpłaconej Zaliczki.

III. Dane Osobowe
W trakcie dokonywania Rezerwacji Pakietu rezerwujący wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie danych serwisu. Dane te będą wykorzystywane wyłącznie w celu umożliwienia przeprowadzenia pełnego procesu Rezerwacji oraz celów marketingowych zgodnie z przepisami umowy z dnia 28.09.1997 o ochronie danych osobowych.

IV. Akceptacja Regulaminu
Zaznaczenie opcji Zapoznałem się z Regulaminem oznacza, iż Klient rozumie i wyraża zgodę na warunki w niej umieszczone. Brak akceptacji Regulaminu spowoduje brak możliwości Rezerwacji.

 Booking.com

Znajdź nas na stronie Booking.com 

 

 Zarezerwuj przez HRS

Znajdź i zarezerwuj pokój

Hotels powered by HRS

 

 

 

 

 

 

Promocja PAŹDZIERNIK

Zarezerwuj min 4 noclegi:

Pokój dwuosobowy z łazienką w cenie od  110 zł

pokój 3-osobowy z łazienką w cenie 150 zł

pokój 4-osobowy z łazienką w cenie 160 zł

pokój 5-osobowy z łazienką w cenie 190 zł

Oferta ważna na telefon

Zadzwoń 501 27 21 21

Czekamy na twój telefon

all4web